EBIS slaví 30 úspěšných let na trhu...
Bezpečnost je vždy nadbytečná, dokud jí není málo.
 • KeyWatcher
 • SmartKey Locker
 • KeyBank
 • AssetWatcher
 • Klíčový depozit KeyWatcher je patentované, modulární řešení pro úschovu, řízení a správu klíčů a menších předmětů s dotykovým displejem a vyspělými bezpečnostními prvky.

  Morse Watchmans Logo
 • Předmětový depozit SmartKey Locker je patentované, modulární řešení pro úschovu, řízení a správu předmětů, například notebooků, zbraní, vysílaček, cenností, dokladů.

  Morse Watchmans Logo
 • Klíčový depozit KeyBank je patentované, modulární řešení pro úschovu, řízení a správu klíčů, hesel a kódů s dotykovým displejem a vyspělými bezpečnostními prvky.

  Morse Watchmans Logo
 • AssetWatcher je řešení pro úschovu a komplexní správu a RFID identifikaci vložených předmětů například telefonů, tabletů, zbraní a jiných cenností, s USB nabíječkou v každé schránce.

  Morse Watchmans Logo

Konfigurátor


Jak funguje konfigurátor?

Konfigurátor nabízí rychlý a snadný způsob, jak si vytvořit návrh ideálního systému KeyWatcher dle svých požadavků a potřeb.

   1. Nejprve zvolíte typ systému (Choose your system) kliknutím na požadovaný typ.
   2. Následně vyberete velikost skříně dle počtu modulů, které požadujete (Choose Your Main Cabinet).
   3. Zvolené moduly dosadíte přetažením myši do depozitu (Drag each module into the compartment). Po osazení všech modulů můžete vybrat jestli chcete depozit ještě rozšířit (Would you like to add another cabinet to your system?).
   4. Dále vyberte způsob, jakým chcete depozit ovládat – žádný snímač karet (pouze pin), snímač karet RFID, snímač čárového kódu, snímač karet s magnetickým proužkem, biometrický snímač (otisk prstu).
   5. Celou konfiguraci můžete vytisknout (Print my system), zaslat nám ji jako poptávku na požadované řešení (Sent to EBIS), zaslat si ji pomocí emailu (Email me my system).

Často kladené dotazy:

Jaký typ snímače pro identifikaci uživatele budu potřebovat pro řízení přístupu?

K dispozici nebo k případné integraci je celá řada technologií a typů snímačů. Nejprve je zapotřebí definovat, jakým způsobem budu v rámci své organizace identifikovat příslušné uživatele. Je možné využít snímače identifikačních karet, snímač čárových kódů, nebo snímač otisku prstů. Další specifické typy nebo technologie pro identifikaci uživatele je možné do depozitu integrovat.


Potřebuji určit typ snímače?

Snímač pro identifikaci uživatele není zapotřebí definovat. Uživatelé mohou využívat pouze pin nebo heslo, kterým budou depozit ovládat.


Co když budu chtít dodatečně změnit typ snímače nebo rozšířit moduly?

Klíčový depozit KeyWatcher se dá díky své modularitě přizpůsobit i v rámci postupu času. Lze přidávat jednotlivé moduly nebo celé další skříně, popř. měnit i typ snímače.


Je možné jednoduše nahrát data uživatelů do depozitu?

Do depozitu lze nahrát i stávající databázi uživatelů, kterou používáte v rámci jiných systémů nebo ji máte v tabulkové formě. Pokud Vás zajímají možnosti integrace s novými nebo stávajícími systémy a zařízeními neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.


V případě dalších dotazů či zájmu o vypracování nabídky nás neváhejte kontaktovat.