EBIS slaví 30 úspěšných let na trhu...
Bezpečnost je vždy nadbytečná, dokud jí není málo.

Zabezpečovací signalizace

Poplachový, zabezpečovací a tísňový systém (dříve Elektronická zabezpečovací signalizace - EZS) je základním stavebním prvkem integrovaného zabezpečovacího systému. Hlavní funkcí PZTS je detekovat a signalizovat pokus o narušení střeženého prostoru, obvykle vymezeného mechanickou překážkou (např. plot, stěny budov, dveře, okna).

Nabízíme špičkové a flexibilní řešení z hlediska použitého hardware a softwarového ovládání. Celý poplachový, zabezpečovací a tísňový systém nabízíme v nejvyšší možné třídě zabezpečení dle ČSN EN 50131-1.

Systém PZTS poskytne informaci o čase a místě narušení. Pro správné vyhodnocení bezpečnostní situace a účinný zásah je nutné mít obrazovou informaci – kamerový systém. Integrovaný zabezpečovací systém s kamerovým systémem automaticky poskytuje obraz, případně zvuk pro efektivní vyhodnocení situace. Pro náročné zákazníky navrhujeme a vyvíjíme řešení na míru s rozsáhlými možnosti ovládání systému pro operátory systému, s množstvím úrovní oprávnění, možností odstřežování a nastřežování jednotlivých zón (např. kanceláří, místností) pomocí dotykového terminálu na základě oprávnění a jiné další pokročilé funkce zabezpečovací signalizace.


Zabezpečovací signalizace