EBIS slaví 30 úspěšných let na trhu...
Bezpečnost je vždy nadbytečná, dokud jí není málo.

EBIS slaví 30 úspěšných let na trhu

EBIS slaví 30 úspěšných let na trhu

Společnost EBIS slaví 30 let od svého založení. Rádi bychom poděkovali všem, kteří se za celou dobu historie společnosti podíleli na našich úspěšných aktivitách. Zejména našim zákazníkům, partnerům a kolegům, kteří s námi EBIS budují.

EBIS nabízí designové snímače identifikačních RFID karet

Snímače E200 a E230

EBIS je výrobcem snímačů identifikačních karet. Nově jsme rozšířili naše portfolio o řadu snímačů E220 a E230, které jsou vybaveny klávesnicí. Snímače podporují tradiční a zavedené formáty karet EMarine, Mifare Classic a Desfire a podporují tak klientem zvolenou úroveň bezpečnosti a šifrování dat. Snímače jsou vhodné pro venkovní i vnitřní prostředí.

EBIS úspěšně implementoval EISS do státní správy

Cílem projektu byla integrace stávajících technologií systému docházky s dotykovými terminály a přístupového systému s RFID. Při realizaci byla zachována veškerá původní technologie, kterou jsme efektivně integrovali. Díky vhodné integraci investor ušetřil nemalé finanční prostředky, které by jinak investoval do výměny celého systému.

EBIS slaví 27 let na trhu

Již 27 let jsme systémovým integrátorem, výrobcem a dodavatelem špičkových integrovaných zabezpečovacích a přístupových řešení. Poskytujeme komplexní služby na míru a to od analýzy, projektové dokumentace, realizace, vyzkoušení, pravidelných funkčních zkoušek a servisu.

EBIS integrates PERIDECT+ with Apollo APACS

EBIS integrates PERIDECT+ (Perimeter detection system) with Apollo APACS.

EBIS is a long-term Apollo distributor in the Czech Republic. We recently integrated Apollo Security's Access Control and Alarm Monitoring System (APACS) with Sieza’s fence (perimeter) intrusion detection system PERIDECT+.