EBIS slaví 30 úspěšných let na trhu...
Bezpečnost je vždy nadbytečná, dokud jí není málo.

EISS Integrovaný zabezpečovací systém

Aktualizovali jsme naše webové stránky (www.ebis.cz/eiss) a přidali nové informace o integrovaném zabezpečovacím systému EISS (Enterprise Integrated Security System).

EISS (Enterprise Integrated Security System) je integrovaný zabezpečovací, přístupový, kamerový a docházkový systém s vazbou na požární signalizaci, systémy pro ochranu perimetru, interkom a další systémy chytrých budov.

EISS se odlišuje od běžných zabezpečovacích integrovaných systémů zejména svou flexibilitou, spolehlivostí a architekturou. Systém je navržen především pro ochranu majetku a osob do prostředí, kde se vyžaduje spolehlivost. EISS je možné přizpůsobit na míru dle potřeb zákazníka a úrovně zabezpečení.

Systém EISS je vhodný pro zabezpečení objektu v jedné lokalitě, v regionu s více geograficky oddělenými objekty až po globální enterprise (multiregionální) systém.

V porovnání s konkurenčními produkty poskytuje EISS řadu nadstandardních funkcí, které ocení jak velké, tak malé společnosti. Více se o těchto funkcích, architektuře a modulech můžete dozvědět na www.ebis.cz/eiss.

EISS