EBIS slaví 30 úspěšných let na trhu...
Bezpečnost je vždy nadbytečná, dokud jí není málo.

Systémy a technologie

Vyvíjíme a dodáváme integrované systémy, které poskytují komplexní zabezpečení budov a areálů, včetně přístupových, kamerových, docházkových a návštěvních systémů, klíčového a předmětového hospodářství, systémů pro ochranu perimetru, požární signalizace, interkomu a dalších systémů.

Jsme systémovým integrátorem, dodáváme jak systémy českých i zahraničních partnerů. Více než 25 let jsme partnerem a distributorem systému společnosti Apollo Security pro Českou republiku. Nabízíme kompletní řešení Apollo v českém jazyce, podporu, servis 24/7 v celé České republice.

Vyvíjíme integrovaný zabezpečovací systém EISS, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům přizpůsobení vlastností a funkcí na míru.

Pro společnosti s více geograficky oddělenými organizačními jednotkami nabízíme Enterprise řešení EISS, které umožňuje centrální řízení, správu zabezpečení regionálních jednotek a zároveň nezávislé autonomní fungování a ovládání jejich zabezpečení. Takovými společnostmi jsou typicky energetické, telekomunikační, dopravní a další subjekty se složitější organizační strukturou.

Dodáváme níže uvedené subsystémy, které mohou být implementovány samostatně nebo jako integrovaný celek. V závislosti na potřebách zákazníka nabídneme vhodné integrované řešení.

Integrované systémy Integrované systémy Integrovaný systém Zabezpečovací signalizace Zabezpečovací signalizace Přístupové systémy Přístupové systémy Kamerové systémy Kamerové systémy Klíčové a předmětové hospodářství Klíčové a předmětové hospodářství Docházkové systémy Docházkové systémy Perimetrická ochrana Perimetrická ochrana Požární signalizace Požární signalizace Návštěvní systémy Návštěvní systémy Další systémy Další systémy