EBIS slaví 30 úspěšných let na trhu...
Bezpečnost je vždy nadbytečná, dokud jí není málo.

Systém Apollo - Inteligentní řešení zabezpečení a přístupu

EBIS je více než 25 let partnerem a distributorem společnosti Apollo Security pro Českou a Slovenskou republiku. Nabízíme kompletní řešení Apollo v českém jazyce, podporu, servis 24/7 v celé České republice. Systém Apollo je certifikovaný českou zkušebnou do bezpečnostní třídy 4 dle ČSN EN 50131-1 a 60 839.

Společnost Apollo Security zastává celosvětově významnou roli na trhu řídicích systémů pro integrované zabezpečovací a přístupové systémy. Nabízí kompletní sortiment produktů a systémového řešení zabezpečení a přístupu. Své hardwarové a softwarové produkty vyvíjí a vyrábí v sídle společnosti v USA, čímž je zaručen dohled nad nejvyšší kvalitou a eliminuje se tak možné bezpečnostní riziko, vzniklé ve spolupráci s třetími stranami. Robustní a spolehlivé řešení Apollo nachází své uplatnění v různých oblastech průmyslu, kritické infrastruktury, jaderné energetiky, bankovnictví, výzkumu a vývoje, farmaceutického průmyslu, vojenských zařízení, ropného a plynárenského průmyslu a v dalších objektech vysoké důležitosti.

Apollo Security je americká společnost s celosvětovou obchodní sítí zajišťující komplexní podporu všech typů instalací. Systém Apollo je možné provozovat od nejmenších aplikací a dle aktuálních požadavků jej postupně rozšiřovat.

Apollo